Ahenk Laboratuvarı
Kurumsal Yapı

Hakkımızda

Hakkımızda

Ahenk Laboratuvarı, 1998’den bugüne modern tıbbın gerektirdiği laboratuvar anlayışını hizmet kalitesine yansıtarak, akademik tecrübeye sahip uzman kadrosu ve teknik personeli ile Türkiye genelinde 300’ün üzerinde sağlık kuruluşuna hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz kurumlar arasında Üniversite, Eğitim Araştırma ve Devlet Hastanelerinin yanında birçok Özel Hastane ve Tıp Merkezi bulunmaktadır. İstanbul içerisinde bünyemizdeki kurye ağıyla, ülke genelinde ulusal kargo taşımacılığı yapan firmalar aracılığı ile, soğuk transport takibi yaparak numune toplamaktayız.

Entegrasyon sağladığımız birçok kurumla, preanalitik ve postanalitik hata kaynaklarını azaltarak, hasta sonuçlarını daha hızlı bir şekilde hekimlerimize ulaştırmak için, ekibimiz en yüksek sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir.

Laboratuvarımız, ‘TÜRKAK ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyon Sertifikası’nı alarak, hizmet kalitesini belgeleyen, saygın ve güvenilir bir sağlık kurumudur.

Kendi alanında referans bir merkez haline gelen laboratuvarımız, merkezi Almanya’da bulunan Lymbach Laboratuvarları ile iş birliği yaparak gereksinim duyulan her türlü spesifik test için çözüm oluşturmaktadır.

Laboratuvarımız birçok bilimsel araştırma ve tez çalışmalarının laboratuvar ayağını başarı ile tamamlamış ve halen araştırmacılara verdiği desteğe devam etmektedir.

Laboratuvarımız hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti ekonomik şartlarda sunarak, müşterilerini memnun etmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla sağlık alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemeyi ve imkanlar dahilinde uygulamayı benimsemiştir.

Saygılarımızla…

Ahenk Laboratuvarı Tanıtım Video