Kurumsal Sayfa Bireysel Test Sonuçları
0 212 230 08 38
Drop Down Menu
   
Ana Sayfa
Hakkımızda
Misyon / Vizyon
Organizasyon
Anlaşmalı Kurumlar
Birimlerimiz
Kalite
İnsan Kaynakları
Test Bilgileri
Test Listesi
Örnek Alma Bilgileri
Kurumsal Sayfa
Bireysel Test Sonuçları
Duyuru ve Bültenler
Duyurular
Bültenler
Sorularınız / Önerileriniz
Uzmanımıza Sorun
Öneri ve Şikayet Formu
Öneri ve Görüşleriniz
Check Up
Check Up Bilgilendirme
Check Up Panellerimiz
Check Up Broşür
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


AHENK TIBBİ TANI VE ARAŞTIRMA LABORATUVARI


Ahenk Tıbbi Tanı ve Araştırma Laboratuvarı, 1998’ den bugüne modern tıbbın gerektirdiği laboratuvar anlayışını hizmet kalitesine yansıtarak tecrübeli uzman kadrosu ve personeli ile Türkiye genelinde 200’ ün üzerinde sağlık kuruluşuna hizmet vermektedir.

Laboratuvarımız, 2004 yılından itibaren ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir. Laboratuvarımızdaki tüm çalışmalar ISO 15189 Laboratuvar Akreditasyon kriterlerine göre yürütülmektedir. Bu çerçevede laboratuvarımızda çalışılan testler için her gün iki seviyeli internal kalite kontrol ve düzenli olarak eksternal kalite kontrol çalışmaları yapılmaktadır.

Kalite Yönetim Sisteminin yürütülmesi ve geliştirilmesi amacıyla sistemi gözden geçirerek etkinliği artırmak ve çalışanların sisteme tam katılımını sağlamak için kurum içi sürekli eğitimler düzenlenmektedir.

Laboratuvarımız birçok bilimsel araştırma ve tez çalışmalarının laboratuvar ayağını başarı ile tamamlamış ve halen araştırmacılara verdiği desteğe devam etmektedir.

Kendi alanında refereans bir merkez haline gelen laboratuvarımız, merkezi Almanya’ da bulunan Synlab Laboratuvarları ile iş birliği yaparak gereksinim duyduğunuz her türlü spesifik test için çözüm oluşturmaktadır.

Laboratuvarımız hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti ekonomik şartlarda sunarak sizleri memnun etmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla sağlık alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemeyi ve imkanlar dahilinde uygulamayı benimsemiştir.

Saygılarımızla…


 
 
 
 
Ana Sayfa | Test Listesi | Eski Kurumsal Test Sonuçları | Yeni Kurumsal Test Sonuçları | Bireysel Test Sonuçları | İletişim
Yasal Uyarı Copyright © 2012 | Her hakkı saklıdır. Ahenk Laboratuvarlar Grubu