Kurumsal Sayfa Bireysel Test Sonuçları
0 212 230 08 38
Drop Down Menu
   
Ana Sayfa
Hakkımızda
Misyon / Vizyon
Organizasyon
Hizmetlerimiz
Anlaşmalı Kurumlar
Kalite
İnsan Kaynakları
Test Bilgileri
Test Listesi
Örnek Alma Bilgileri
Kurumsal Sayfa
Bireysel Test Sonuçları
Duyuru ve Bültenler
Duyurular
Bültenler
Sorularınız / Önerileriniz
Uzmanımıza Sorun
Öneri ve Şikayet Formu
Öneri ve Görüşleriniz
Check Up
Check Up Bilgilendirme
Check Up Panellerimiz
Check Up Broşür
Birimlerimiz

Birimlerimiz

 

BİYOKİMYA:


Biyokimya laboratuvarımız uluslararası kabul gören sistemler ile çalışmalarını yapmaktadır. Cihazlarımızın internal (laboratuar içi) kalite kontrolleri günlük yapılmakta aynı zamanda yurtdışı eksternal kalite kontrol sistemlerine (RIQAS & CAP U.S.A.) olan üyeliğimiz ile de sonuçlarımızın doğruluğunu onaylamaktayız. Rutin biyokimyasal analizler aynı gün içerisinde neticelenmektedir. Sonuçlar Uzman Doktorlarımızın onayından geçtikten sonra hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara ulaştırılmaktadır.

 

HORMON:


Hormon laboratuvarımız uluslararası kabul gören sistemler ile çalışmalarını yapmaktadır. Cihazlarımızın internal (laboratuar içi) kalite kontrolleri günlük yapılmakta aynı zamanda yurtdışı eksternal kalite kontrol sistemlerine (RIQAS  & CAP U.S.A.) olan üyeliğimiz ile de sonuçlarımızın doğruluğunu onaylamaktayız. Rutin hormon analizleri aynı gün içerisinde neticelenmektedir. Sonuçlar Uzman Doktorlarımızın onayından geçtikten sonra hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara ulaştırılmaktadır.

MİKROBİYOLOJİ:


Mikrobiyoloji ve Seroloji laboratuarımız özellikle kültür ekimleri, değerlendirmeleri ve manuel test çalışmalarında maksimum derecede sterilizasyona dikkat ederek çalışmalarını yapmaktadır. Tam Otomatik ELİSA cihazlarımızda rutin ve spesifik serolojik testler internal ve eksternal kalite kontrol çalışmaları yapılarak, sonuçlar Uzman Doktorlarımızın onayından geçtikten sonra hastalarımıza ve hizmet verdiğimiz kurumlara ulaştırılmaktadır.
Patoloji test çalışmaları , moleküler tanı ve genetik test çalışmaları anlaşmalı olduğumuz yurt içi ve yurtdışı referans laboratuvarlarına gönderilerek çalıştırılmaktadır.


 
 
 
 
Ana Sayfa | Test Listesi | Eski Kurumsal Test Sonuçları | Yeni Kurumsal Test Sonuçları | Bireysel Test Sonuçları | İletişim
Yasal Uyarı Copyright © 2012 | Her hakkı saklıdır. Ahenk Laboratuvarlar Grubu